Spotkanie z dr. Julią Sienkiewicz, dyrektor Fundacji “Środowisko Wybrzeża”

ambasadorAmbasador Bośni i Hercegowiny w Polsce, Dusko Kovačević spotkał się dnia 09.03.2015 roku z dr Julią Sienkiewicz, dyrektor Fundacji “Środowisko Wybrzeża”, pracownikiem akademickim i uznanym przedsiębiorcą ze Szczecina. Podczas spotkania ambasador Kovačević podziękował dr. Sienkiewicz za pomoc, której udzieliła w czasie katastrofalnej powodzi, która w ubiegłym roku dotknęła Bośnię i Hercegowinę. Dr. Sienkiewicz umożliwiła transport pomocy humanitarnej, którą zebrała Ambasada Bośni i Hercegowiny w Warszawie, a także zorganizowała dziesięciodniowy pobyt w Polsce dla grupy 46 dzieci z Odžaka i Šamca.

Ponieważ obecnie Ambasada Bośni i Hercegowiny wraz z dr. Julią Sienkiewicz pracuje nad promocją potencjału turystycznego Bośni i Hercegowiny, w ramach której organizuje wizytę studyjną dla grupy polskich touroperatorów w Bośni i Hercegowiny, dr. Sienkiewicz zapoznała Ambasadora z dotychczasowymi działaniami, podkreślając, że niedawno odwiedziła nasz kraj i jest zachwycona piękną naturą i potencjałem jakim dysponuje BiH. Dr. Sienkiewicz wyraziła przekonanie, iż po wizycie touroperatorów liczba turystów z Polski przyjeżdżających do Bośni i Hercegowiny znacznie wzrośnie.

Ambasador Kovačević podziękował dr. Sienkiewicz za trud który wkłada w promocję naszego potencjału turystycznego i organizację wyjazdu grupy touroperatorów, podkreślając, że wspiera wszelkie jej działania i gotowy jest na dalsze rozwijanie wyjątkowo dobrej współpracy.

żródło: http://ambasadabih.pl/pl/03/sastanak-sa-dr-julijom-sienkievic-direktor-fondacije-okolis-obale/